pomadki

NEW LIPSTIC

Dziś korzystając z promocji przed walentynkowych dokupiłam dwie fajne pomadki w cenie jednej. Na wybrane numery 170 oraz 440 było -50%. Czyta okazja!

pomadka-170-i-440-catrice

W związku z tym że bardzo polubiłyśmy się  Catrice 🙂 dlatego postanowiłam skusić się na kolor czerwony oraz zgaszony róż w ciemniejszej tonacji, który jak się okazało idealnie stapia się z moim kolorem ust.  Numer 170 to pomadka która na pewno będzie noszona na co dzień. Czerwona – to alternatywa dla nietrafionej pomadki Bell o numerze 04, która jest zbyt ciemna (oraz wysusza usta). Niestety, smutne jest to że owe pomadki prawdopodobnie będą wycofane ze względu na kolor. Ale może w zamian ich pojawi się jakiś fajny kolorystyczny odpowiednik?

Przy okazji pomadek moją uwagę zwróciły pomadki z serii MISS SPORTY. Bardzo spodobały mi się kolory 201 oraz 202 a także 102, które chciałabym zakupić. Niestety, muszę poczekać do kwietnia, gdyż będą tańsze i jeśli okażą się nie-trafione nie będę żałowała wydanych pieniążków.

Na zdjęciu cała moja kolekcja.

untitled-9

 Nowe pomadki o numerach 170 i 440 prezentują się tak:

Dobór kolorystyczny poszczególnych pomadek na moich opuszkach palców prezentuję się bardzo ładnie 😉 Przy takim doborze należy unikać silnych kontrastów pomiędzy skórą dłoni a kolorem pomadki, a za taki przykład mamy najjaśniejszy z róży p2 o numerze 130 oraz pomadkę Bell o numerze 04 (dwa najmniejsze palce mojej dłoni).

untitled-1
Numery od góry: Rimmel 900, Rimmel 28, Golden Rose 104, oraz p2 130

untitled-10
Numery od góry: Catrice 370, Catrice 170, Catrice 440, Bell 04

untitled-7
Od lewej: Catrice 440,  Catrice 170

Pomadki różnią się opakowaniem – seria ILUMINATE jest srebrna. Mimo to opakowanie w obu przypadkach jest bardzo solidne, ciężkie, czuć trzymaną pomadkę w dłoni. Takie uczucie solidności opakowania bardzo lubię. Zamykanie – solidne, na klik. Nic się nie przesuwa w nim, pomadka sama się nie wykręca. Opakowanie tych pomadek naprawdę zasługuję na pochwałę.

untitled-8

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s