wpis

Żele do mycia twarzy

ŻEL do mycia twarzy z AA
testuję od maja 2017r.

Żel jest naprawdę kremowy, nie wydziela żadnego zapachu, ma fajną konsystencję. Świetnie nawilża. Kupiłam ten produkt ponieważ nie mogłam znaleźć nic fajnego w drogerii, a żel potrzeby był mi na już. Jeśli miałabym go ocenić – to jest to produkt który warto mieć na swojej półce w łazience.

AA zel do mycia HELP

Cera po nim jest aksamitna, gładka i nawilżona. Tak – to jest bardzo istotne dla cery wrażliwej, która jest w fazie hormonalnych zmian. Bardzo polecam również dla kobiet szczególnie wrażliwych lub alergicznych.

Żel do mycia twarzy TOŁPA
test kwiecień 2017r.

tołpa_żel oczyszczający

Kupiony z ciekawości. Jeśli chodzi o oczyszczanie – spełnia swoje zadanie. Jednak dla cery wrażliwej może być przy dłuższym stosowaniu zbyt mocny. Moja cera po miesiącu stosowania zaczęła się delikatnie przesuszać. Dlatego do częstego stosowania wybrałabym coś delikatniejszego. Jeśli chodzi o cenę – moim zdaniem zbyt wysoka. Zastanawiam się czy kupić ten żel ponownie. Waham się.

Gdybym miała wybierać z tych dwóch produktów – wybrałabym żel AA, a plusy główne jakie mu przyznaję  są za delikatność. Gdybym miała wybierać pomiędzy żelami jakie już stosowałam – wybrałabym Yves Roscher – za to że cera naczynkowa pięknie stapia się z kolorytem skóry (link poniżej).

ŻEL DO MYCIA TWARZY z Yves Roscher
HYDRA VEGETAL

Advertisements

One thought on “Żele do mycia twarzy

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s