About

Witajcie,

Moja przygoda w świadomym kupowaniu właśnie się zaczeła*. Mam nadzieję, że wyjdzie mi to na plus. Zamierzam przywrócić swoją naturalność, porzucić w miarę możliwości niezdrowy styl życia, co moim zdaniem ma duży wpływ na nasz organizm. Chętnie podejmę się również współpracy z blogami, które cenią sobie dobrą jakość zdjęć. Jeśli podaję składy kosmetyków, to znaczy że lubię wiedzieć co nakładam na skórę. Blog naturnaturelka jest dla mnie miejscem dzięki któremu mogę rozwijać swoje pasje. Jest moim wirtualnym dziennikiem.

Jestem osobą która od 2010 roku zmaga się z alergią na cienie do powiek. Na szczęście nie jest aż tak źle, i nauczyłam się radzić sobie w tym zakresie. Makijaż u mnie nie jest prostą sprawą, ponieważ posiadam opadającą powiekę. Ze wzlędu na to przenosiny bloga z jednej platformy do drugiej nie należą do łatwych, może mi to zająć troszkę więcej czasu. Proszę o cierpliwość w tej kwesti 😉

Zapraszam do kontaktu,
niteczkowyczar@gmail.com

*Wszystkie teksty, które są na tym blogu są wyłącznie zbiorem moich doświadczeń  w użytkowaniu produktów, nie są obraźliwie i nie mają na celu wystawienia  złej opinii o danym produkcie/marce. Nazwy firm prezentowane na moim blogu są wyłącznie dla mnie, na potrzeby mojego bloga. 
Advertisements