ABOUT ME

Witajcie,

Jeśli trafiłaś/łeś na mój blog, to pewnie poszukujesz czegoś co odmieni twoje życie. Może szukasz czegoś co sprawi że nagle dostaniesz olśnienia i ruszysz do przodu. Jestem zabieganą mamą, która nie spędza całych dni przed klawiatura komputera. Lubię piękne rzeczy, design oraz proste rzeczy, które mają oryginalny styl. Nadal lubię makijaże, przyglądam się kosmetykom (biorę pod lupę ich składy), nadal lubię i cenię sobie piękne wnętrza, kocham fotografię a odkąd urodziła się nasza córka – pogłębiam swoje zainteresowania także w self-reg. Blog naturnaturelka jest dla mnie miejscem, dzięki któremu mogę przedstawić wam swoje pasje i zainteresowania. Jest moim wirtualnym dziennikiem.
Od 2017 jestem mamą, stąd wpisy na blogu są uzależnione od tego, czy moje maleństwo akurat śpi. Sądzę, że w miarę upływu czasu wpisy jak i odpowiedzi na wasze komentarze będą coraz częstsze.
Od 2010 roku zmagam się z alergią na cienie do powiek. Na szczęście nie jest aż tak źle, i nauczyłam się radzić sobie w tym zakresie. Makijaż u mnie nie jest więc prostą sprawą, ale życie pokazało mi już że wszystko można pokonać, nawet i takie błahostki jak to.

Pozdrawiam serdecznie,
Ania
Advertisements